Podzim. Proč období chřipek, nachlazení a deprese?

 

Máme podzim v plném proudu. Dny se nezadržitelně zkracují, sluníčko ubralo znatelně na síle. V televizi nás začnou strašit přicházející chřipkovou epidemií a masírovat léky na odstranění příznaků. K tomu nám ubývají sily a přepadá nás smutek.

Je vám to povědomé? Mně ano.

Období podzimu nepatří k mým oblíbeným. Mám ráda teplo a sluníčko a nejradši bych odjela někam do teplých krajů. Přes to je letošní podzim krásný. Od září nám toto období přináší mnoho nového a já se každým dnem těším, co přinese dalšího. Zato z okolí slyším mnoho stížností na nemoci, nachlazení a návštěvy lékařů nejen dospělých ale i dětí.

Chřipková epidemie se mě netýká, protože vím, že pokud na mě něco přijde, je to jen o tom, že jsem se někde zanedbala a tělo si vyžaduje klid a odpočinek a proto mu ho neodkladně poskytnu společně s produkty, které napomohou jeho regeneraci.

Podzim je období kovu a tedy se v největší činnosti nachází orgány plíce a tlusté střevo. Co se nám v těle do teď nahromadilo za předchozí měsíce, se teď snaží dostat ven a jelikož už není jiné možnosti, tak se to projevuje způsoby jako je kašel, rýma, nachlazení, bolesti v krku či angína a jiná chřipkovitá onemocnění nebo trávicí potíže. Také můžete zaznamenat zhoršení kvality kůže, její vysoušení či ekzémy.

V tomto období rozhodně nečekám, až mě některý z těchto příznaků přepadne, ale začínám se o sebe starat s předstihem a to za pomoci produktů na podporu právě plic, který je prevencí proti chřipkovým onemocněním, působí proti virům, bakteriím a mikroorganismům. Výborný je i po tom při projevech, kdy je vhodné ho doplnit o čaj na dodržování pitného režimu a na vyplavování toxinů z těla. Společně s dalšími produkty umí tvořit i přírodní antibiotikum.

A co vy? Počkáte až vás něco doslova skolí nebo se o sebe preventivně staráte? Nevíte jak nebo kde začít? Přijďte k nám a chřipka či podzimní deprese se vás přestane týkat.

img_20131013_152612

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie