Sagradin

Je na střeva a střevní potíže.  

2x denně 10 kapek a to i v případě, že na návodu je psáno pouze 5 kapek :-)

Dále ho používám na rány, nebo opary - dobře hojí.

Astomin

Perfektní na žaludek.

1-2x denně 10 kapek jako prevenci. V případě, že sním něco, co mi nesedí, tak buď 10 kapek 3x denně, nebo zvýším na 20 kapek, třeba jen jednorázově. Zkrátka dle potřeby. Je hořký a vysušuje, takže je skvělý v případě průjmů.

Sir Anton´s secret

Únava, vyčerpání, deprese, dodání energie a srdíčko.

Při zvýšené únavě 3 tablety ráno a pokud potřebuji, tak i 3 tablety po obědě. Večer si je nedávám, protože pokud chci spát, nepotřebuji dodávat energii. Leda bych pracovala přes noc. Můj přítel si bere i 4 tablety. Muži potřebují občas víc.

Astofresh tablety

Nachlazení a bolest v krku.

2 krát denně 1 tabletu (vycucat) pokud cítím nějakou horkost, nebo bolest v krku a kašel v období horka.

Baktevir

Při chřipkách a nachlazení (viry a bakterie).

Používám nejdříve v menších dávkách. Začínám 5 kapek 2-3x denně a po dvou dnech přidávám. Je to přípravek silný a může vyvolat reverzi.

Co je reverze? Přechodné zhoršení problému. Například člověk může začít více kašlat. Neděje se nic špatného, jen to jde z těla více ven. Je to v pořádku, jen je potřeba snížit dávku, jako u každého přípravku. Přírodní přípravky jdou k jádru věci. Pěkně všechno vyčistí z hloubi našeho těla.

Diozon krém

Urychluje hojení (ničí viry, bakterie, plísně).

Namažu na postižené místo.

Estrozin

Vyhlazuje pleť, vhodný na vrásky.

Navlhčím si pleť čistou vodou a na ní nanesu malé množství krému a rozmažu. Je velmi příjemný a nejen, že se předchází předčasnému stárnutí, ale dokonce zlepšuje hormonální systém žen.