Není problém, který by se nedal vyřešit!

img_3030

Jak jsem již zmínila v předchozím článku, tak svou pozornost velmi často věnujeme negativním událostem. Často nadáváme na naprosto běžné věci jen proto, že se v nás hromadí zlost a pomocí emoce jí potřebujeme vyventilovat.

Opravdu si myslíte, že když vysypete všechny negativní myšlenky, které vás v tu chvíli napadnou ven, že se něco změní? Nestane se vůbec nic a pravděpodobně, i když se zdá, že se vám uleví, tak to neštěstí z dané situace se ve vás jen umocní.

Mnohdy se nám zdá, že se všechno kazí a nic nemá řešení. Všechno má své řešení a vše negativní má i v našem životě význam. Je jen otázkou, z jakého úhlu na to koukáme.

Nedělá něco váš kolega podle vašich představ? Nadáváte na něj všude možně a on to příště udělá znovu stejně špatně? A opravdu si myslíte, že když budete pořád dokola mluvit o tom, že je to jinak než vaše představa, že se něco změní? Rozhodně ne.

Není nic jednoduššího než to narovinu říct, co vám vadí a co potřebujete k tomu, aby se to zlepšilo. Někdy bolestný krok, ale věřte, že ten nejúčinnější. Když se vám totiž rozbije na silnici auto a vy na něj budete nadávat, tak jistě moc dobře víte, že se samo neopraví.

Prostě je potřeba konat. Je potřeba řešit a ve chvíli, kdy dáte ten volný proud úkonům, tak nejen, že ty situace budou mnohem dříve vyřešené, ale také vás nebudou tížit na hrudi, na zádech, nebo kdekoli jinde po těle, kde by také mohly být tak dlouho, až se zhmotní v nějaký závažnější fyzický problém.

Ve chvíli, kdy budete jednat s klidem, rozmyslem a vložíte do toho pozitivní emoce či dokonce lásku, jde vše mnohem lépe a nakonec to má pozitivní výsledek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie