Necháváte odčervit své domácí miláčky, ale dopřejete antiparazitální kúru i sobě?

img_3077

Paraziti… U domácích mazlíčků časté téma a pravidelná péče, ale napadlo Vás někdy, že máme parazity v sobě i my lidé a že bychom si měli dopřávat pravidelnou čistící kúru?

Osobně jsem parazity začala považovat za zásadní tvůrce většiny zdravotních problémů a v klasickém zdravotnictví jím není věnována žádná pozornost.

Ptáte se, kde se berou a co všechno mohou způsobit?

Paraziti jsou všude stejně jako viry a bakterie a dostávají se k nám přes svého hostitele. Můžeme je vdechnout, někteří se nacházejí v běžné stravě jako je maso a zelenina či se k nám dostanou kontaktem se zvířetem.

Ale není to jen fyzickým kontaktem. Parazity si můžeme vytvořit i díky emocím a vlivu vnějšího prostředí, když vás někdo vyčerpává svým jednáním nebo děláte věci proti svému přesvědčení. Tohle všechno ve velkém množství se může následně zhmotnit.

V případě dlouhodobého oslabení imunity je to jen otázkou času, kdy se přemnoží a začnou dělat paseku ve formě zdravotních problémů. Mohou se totiž usadit kdekoli. Následný projev může být např. nerovnostmi na pleti, nabírání na váze, zažívacími či dýchacími problémy, na různých vyšetřeních se také mohou projevit jako anomálie a mnoho dalších.

Asi je teď vaší otázkou, co s tím? V prvé řadě přijměte, že je to úplně normální záležitost. V případě fyzických parazitů je dobré si alespoň jednou ročně dopřát antiparazitální kúru a to i v případě, že nejsou žádné projevy na těle. V případě, že jejich působení přejde i do zdravotních projevů je dobré se na jejich likvidaci zaměřit a vedle kúry projít frekvenční terapii na plazmovém generátoru.

Co se týče emočních parazitů, už jste si položili otázku, kdo to na Vás vlastně parazituje? Když najdete odpověď, zapracujte na svém prostoru vůči této osobě čí osobám, protože jinak se na Vás bude živit dlouhodobě a vám to bude jen více a více ubírat.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  • Nadpis formuláře

    Text formuláře

  • Kategorie