Lenka Pavlíková


Lenka Pavlíková

Poradce v oblasti zdraví a osobního růstu

Tel:. 603 229 376

Email: pavlikova@odnemocikezdravi.cz

 

Lenka Pavlíková propojila zdraví s osobním rozvojem. 

Pokud si chce člověk udržel trvalé zdraví, musí pochopit svoji nemoc. Pochopením svého stavu, své nemoci je už jen krůček od nemoci ke zdraví. Nemoc je totiž jen výsledkem dosavadního způsobu života, nenaslouchání sobě, svým pocitům a potřebám.

Práce s klientem je především o vzájemné důvěře, protože lidské tělo je velmi složité. Na zdraví má vliv životní styl jednotlivce. Toho, jak žije po psychické stránce, fyzické, ale i emoční. Než dojdete k nemoci, trvá to měsíce, někdy i roky. Proto je potřeba spojovat souvislosti i s věcmi, které se již dávno odehráli.

Snaží se klientovi „otevřít oči", aby byl se svým tělem i duší více v harmonii.

Je přesvědčena o tom, že pokud člověk nenaplní svůj potenciál, dostává se do stagnace a ztrácí smysl v pracovním nebo osobním životě. Proto je i osobní rozvoj nedílnou součástí společné cesty. K trvalému zdraví, štěstí a úspěchu je nutné mít otevřenou mysl, vědět kdo jsem, co miluji, kam směřuji a proč tam směřuji.

Pokud tyto hodnoty nemají lidé ujasněné, jdou proti sobě, což má za následek, že se dostavuje únava, vyčerpání, deprese, lidé ztrácí smysl života, dostavují se nemoci, které se stávají chronickými.  

Zabývá se vyhořením, protože se v něm nachází přes 30% obyvatel ČR. Dokonce i mladí lidé. Jak je to možné? Životním stylem, stresem a rychlostí žití se lidé zcela odpojili sami od sebe. Přestali vnímat sebe a stali se součástí nějakých „rolí" a strachu. Zvykli na nějaký „standard" ve kterém jim sice není dobře, ale díky strachu, který je ovládá, si nedovolí žít kvalitnější život. Mají pocit, že když je to všude okolo, je to v pořádku. Proto je změna postojů a myšlení tak zásadní v životě každého člověka.

 

Je autorkou e-booku 9 kroků k životní svobodě.

Píše blog pod svým jménem www.lenkapavlikova.cz

 

                                                                                    „Není přesto být starší a zdravější.“

                                                                                                                                                           Lenka Pavlíková

Ceník:

Diagnostika - 1.000,-Kč/hodina

Plazmový generátor - 8,-Kč/minuta

 

Kde:

Rohelova 544/5, 276 01 Mělník

Pro objednání nebo více informací volejte na telefon +420 603 229 376, nebo pište na můj email pavlikova@odnemocikezdravi.cz.